Створення ТОВ нерезидентами України: все, що потрібно знати про процедуру
Останнім часом багато іноземних громадян і компаній, заснованих за кордоном, розглядають Україну як оптимальну юрисдикцію для ведення бізнесу.
Конституцією передбачено, що іноземці нарівні з резидентами України мають такі самі права, свободи та обов'язки. Відповідно, іноземці можуть стати засновниками товариства з обмеженою відповідальністю.
Але для того, щоб легально вести бізнес в Україні, потрібно пройти процедуру реєстрації, яка має низку нюансів та правових тонкощів.
Як іноземцю розпочати бізнес в Україні?
Насамперед необхідно визначитися з організаційно-правовою формою. І найоптимальнішою вважається ТОВ. Продумана, чудова нормативно-правова база захищає права та активи учасників такого суб'єкта господарювання. Також є низка інших особливостей ТОВ, які залучають бізнесменів.
Отже, ви – іноземний громадянин чи юридична особа, зареєстрована за кордоном? Бажаєте розпочати бізнес в Україні? Ось коротка інструкція, що робити:
-
Вибрати організаційно-правову форму.
-
Отримати реєстраційний номер облікової картки платника податків.
-
Знайти юридичну адресу (найпростіше скористатися послугами з оренди).
-
Оформити дозволи працювати.
-
Видати довіреність на ім'я юриста.
Звернутися до юридичної компанії, що спеціалізується на відкритті товариства з обмеженою відповідальністю «під ключ». Замовити якісні послуги з відкриття ТОВ можна тут.
Ключові тонкощі створення ТОВ
Нерезиденти України не знають всіх тонкощів та нормативних вимог, що стосуються відкриття товариства з обмеженою відповідальністю, що призводить до припущення помилок, безглуздого витрачання часу та сил.
Щоб цього уникнути і зосередитись на розширенні географії бізнесу, краще звернутися до професіоналів, які враховують усі ключові тонкощі, пов'язані з реєстрацією нової юридичної особи:
-
Оформлення дозволу на роботу (якщо іноземний громадянин очолюватиме ТОВ на посаді директора, отримання такого документа обов'язкова вимога).
-
Оформлення ідентифікаційного номера (без облікової картки платника податків створення юридичної особи неможливе).
-
Інвестування (фахівці надають консультації та забезпечують комплексний юридичний супровід інвестування).
-
Отримання посвідки на проживання (у разі великих інвестицій нерезидент має право оформити ПМП).
Загалом, нерезиденти проходять аналогічну процедуру, як і громадяни України при реєстрації ТОВ, але з деякими особливостями, розбиратися краще із професійною юридичною допомогою.