Що таке юридична адреса компанії
Згідно з нормами українського законодавства при реєстрації юрособи обов'язково вказується юридична адреса, який вноситься до Єдиного реєстру, фігурує в установчих документах, вказується в договорах з контрагентами. Ця електронна адреса може як збігатися з фактичним місцем діяльності, так і відрізнятися від нього.
Що говорить закон
У нормативно-правових актах України поняття «юридична адреса» немає. У Цивільному кодексі фігурує термін «місцезнаходження юридичної особи», під яким мається на увазі фактичне місце здійснення діяльності або розміщення офісу, з якого ведуться управління фірмою і облік.
У Законі про держреєстрацію місцезнаходження юрособи визначено як місце знаходження виконавчого органу підприємства, іншого органу, особи, уповноважених діяти від імені компанії без довіреності.
Відповідно до Податкового кодексу податковим вважається адреса, який внесений до ЄДР. По ньому здійснюється обслуговування платника податків.
Фактична адреса - це місце, де підприємство веде господарську діяльність (офіс, виробничий цех, склад і т. П.).
Для чого потрібен юридична адреса
Дані про місцезнаходження компанії необхідні для:
- реєстрації підприємства, внесення даних про нього в ЄДР;
- проведення перевірок фіскальними органами;
- отримання поштової кореспонденції.
- Де зареєструвати юридичну адресу
При відкритті фірми в якості юридичної адреси вказують:
- адреса, за якою буде вестися госпдіяльність. Це може бути комерційне приміщення, що перебуває у
- власності власника, засновника компанії або орендоване. Такий варіант вважається оптимальним;
- місце прописки керівника, засновника компанії;
- орендований адресу.
Варто відзначити, що орендоване приміщення повинно відноситися тільки до нежитлового фонду. При цьому покупка масового адреси, за якою числиться понад 50 суб'єктів господарювання, загрожує обернутися позаплановими податковими перевірками, присвоєнням «станів», анулюванням ліцензій, свідоцтв платника податків ПДВ, відмовою в прийнятті звітів в електронному вигляді.
Що стосується оренди юридичної адреси, вибирати слід немасові адреси з додатковою послугою по прийняттю поштової кореспонденції. При покупці адреси на певний термін слід перевірити у орендаря наявність правовстановлюючих документів або договору оренди. В обов'язковому порядку підписуються договір оренди (суборенди), угоду про надання послуг, акт прийому-передачі приміщення.
У юридичній компанії Barrister ви можете замовити оренду надійних адрес в будь-якому районі Києва, а також в передмісті.