Особливості установи ТОВ в Україні
Більшість засновників на стадії прийняття рішення про відкриття суб'єкта господарювання в Україні в якості організаційно-правової форми вибирають товариство з обмеженою відповідальністю.
Це переважно зумовлено двома причинами:
-
обмеженою відповідальністю засновників (статутний капітал розділений на частини і кожен із засновників несе відповідальність тільки в межах свого вкладу);
-
проста і швидка процедура реєстрації.
Але не завжди на практиці самостійна реєстрація ТОВ виявляється безтурботною і швидкою. Ми рекомендуємо відразу звертатися до фахівців компанії Barrister.
Ми працюємо на юридичному ринку України з 2012 року. У нас працює команда висококваліфікованих фахівців, які знають відповіді на будь-які юридичні питання.
ТОВ в Україні: ключові особливості установи
Процедура реєстрації суб'єкта господарювання у вигляді товариства з обмеженою відповідальністю передбачена на законодавчому рівні. Перед реєстрацією рекомендуємо виконати наступні дії:
-
проаналізувати інформацію, нормативні документи про порядок реєстрації, заповненні документів, виявити всі можливі ризики і виключити всі розбіжності;
-
підготувати пакет документів і надати його на перевірку юристу.
Покрокова інструкція
Перш ніж направити пакет документів для проведення державної реєстрації та внесення відомостей про нову юридичну особу в ЄДР, засновникам потрібно:
-
придумати найменування (в т.ч.і скорочене) компанії;
-
вибрати юридичну адресу;
-
визначити коди економічної діяльності відповідно до КВЕД;
-
встановити розмір статутного капіталу;
-
розробити установчі документи, зокрема, статут.
Коли всі документи будуть готові, їх можна направляти державному реєстратору в паперовому або електронному вигляді. У разі проходження реєстрації через онлайн-майданчик необхідно отримати електронно-цифровий підпис.
Завершальний етап реєстрації - отримання виписки з ЄДР. З дня реєстрації юридична особа вважається створеною і може займатися господарською діяльністю на законних підставах.
Що робити після реєстрації?
Після отримання виписки з Єдиного державного реєстру засновнику або уповноваженій особі слід:
-
відкрити розрахунковий рахунок в банку;
-
замовити та виготовити печатку.
Інформувати податкові органи, пенсійний фонд або управління статистики про заснування ТОВ самостійно не потрібно. Цей обов'язок покладено на державного реєстратора.
Отримати детальну консультацію або замовити реєстрацію товариства з обмеженою відповідальністю «під ключ» можна в компанії Barrister.