Як відкрити ТОВ у 2022 році, незважаючи на пандемію та обмеження?
Ось уже майже 2 роки бізнес-світ живе за новими правилами. Все це пов'язано з обмеженнями та корективами, які привнесла до нашого життя пандемія. Усі операції, робота співробітників стали віддаленими. Багато суб'єктів господарювання змушені були припинити свою діяльність. Але, попри все це, в Україні з'явилося чимало нових компаній. Згідно зі статистикою актуальною та найпопулярнішою формою ведення бізнесу стало товариство з обмеженою відповідальністю.
Як подолати всі обмеження та швидко відкрити ТОВ у 2022 році? Читайте далі у статті.
Хто може відкрити ТОВ в Україні у 2022 році?
Стати засновником нової юридичної особи:
-
громадяни України, які досягли повнолітнього віку;
-
суб'єкти господарювання, зареєстровані біля нашої країни у встановленому законом порядку;
-
нерезиденти (іноземні громадяни та компанії).
Ведення бізнесу в Україні є як для резидентів, так і для іноземців. До процедури висуваються певні вимоги, які важливо виконати. В іншому випадку навіть найменша помилка зведе до нуля всі старання та процедуру створення нового товариства з обмеженою відповідальність доведеться проходити повторно.
Як цього уникнути? Замовити оформлення ТОВ у цьому розділі. Команда спеціалістів виконує всі дії «під ключ» із мінімальною участю засновника.
Звернувшись до фахівців, ви можете не хвилюватись за черги, паперову тяганину та інші аспекти. За участю фахівців можливість відмови у проведенні реєстрації ТОВ майже дорівнює нулю.
Основні етапи реєстрації ТОВ у 2022 році
Зареєструвати новий суб'єкт господарювання можна декількома способами:
-
через державного реєстратора;
-
у нотаріуса;
-
через програму «Дія».
Кожен із варіантів має свої переваги і ви вибираєте найбільш оптимальний для вас. Незалежно від того, як відбуватиметься державна реєстрація нового суб'єкта господарювання, необхідно пройти такі етапи:
-
Вирішити низку питань, пов'язаних із вибором найменування, визначенням виду економічної діяльності, орендою юридичної адреси, визначенням складу учасників господарського товариства, розміру статутного капіталу тощо.
-
Підготувати пакет документів (статут, протокол загальних зборів, заповнену реєстраційну картку). А якщо йдеться про реєстрацію через додаток «Дія», то додатково потрібно отримати електронний цифровий підпис (ЕЦП).
-
Пройти реєстрацію, отримати витяг з ЄДР та відкрити банківський рахунок.
Найоптимальніший варіант для старту бізнесу – це звернення до профільних компаній, які надають послуги з оформлення товариства з обмеженою відповідальністю «під ключ». Ви заощаджуєте час, сили та гроші і максимально швидко отримуєте результат.